Veterina > Psy > Výživové doplnky pre psy


Protexin Professional

Protexin Professional

Protexin® professional je vhodný na úpravu črevnej mikroflóry pri tráviacich poruchách alebo po antibiotickej liečbe. Ideálny pre všetky zvieratá po presune do nových domovov. U zvierat v rekonvalescencii zlepšuje využitie živín z krmiva. Obsahuje prospešné..



Protexin Bio Lapis

Protexin Bio Lapis

Protexin® bio lapis doplnok krmiva s probiotikami, enzýmami a vitamínmi vo forme prášku pre spoločenské zvieratá. Elektrolyty pomáhajú pri rehydratácii organizmu a sú prevenciou ďalšej dehydratácie. Prospešné mikroorganizmy - probiotikum - rýchlo osídlia..



Canvit Chondro Maxi 1000g

Canvit Chondro Maxi 1000g

Canvit chondro maxi je kombináciou unikátnych chondroprotektív a bioaktívnych látok: chondroitín sulfátu, glukosamín sulfátu, kolagénu, vitamínu c a organicky viazaných stopových prvkov. Tieto látky posilňujú chrupavku, podporujú tvorbu kolagénu a zvyšujú..



Canvit Chondro Super pre Psy 500g

Canvit Chondro Super pre Psy 500g

Vysoko chutná a účinná kĺbová výživa so 100 % prírodnou príchuťou čerstvej pečene na podporu hojenia, intenzívnej regenerácie a rýchleho zastavenia bolesti kĺbov: canvit chondro super 500 g je vhodný ako doplnok dennej liečby pre psov s diagnózou dysplázia..



Adaptil sprej pre psy, 60 ml

Adaptil sprej pre psy, 60 ml

Ide o účinný a bezpečný spôsob, ako navrátiť prirodzené správanie psa v situáciách, v ktorých sa cíti neistý alebo sa bojí: odporúča sa použiť počas cestovania. Sprej nastriekajte priamo do auta alebo do psej prepravky 15 minút pred naložením psa...



Canvit Chondro Super pre Psy 230g  Canvit Immuno pre Psy 100g Zdarma

Canvit Chondro Super pre Psy 230g Canvit Immuno pre Psy 100g Zdarma

Zvýhodnené balenie canvit chondro super pre psy 230g a canvit immuno 100g pre zdravé kĺby a silnú imunitu vašich psov za skvelú cenu..



Active CBG Kvapky pre Psy Active Cbg 3 percent

Active CBG Kvapky pre Psy Active Cbg 3 percent

Cannapet active 3 % cbg 100% prírodný prípravok s obsahom kanabigerolu (cbg) a olejom z voľne žijúcich aljašských lososov podporí pohybový aparát aj imunitný systém. Vďaka obsahu cbg majú kvapky antibakteriálne a protizápalové účinky, napomáhajú k..



ALAVIS CURENZYM ENZYMOTERAPIA

ALAVIS CURENZYM ENZYMOTERAPIA

100% rastlinný enzymatický veterinárny prípravok enzymoterapia je používanie enzýmov na liečebné účely. Prípravok alavis™ curenzym enzýmoterapia obsahuje špeciálnu zmes rastlinných enzýmov. Rastlinné enzýmy majú v porovnaní so živočíšnymi enzýnmi..



Protexin Synbiotic Dc

Protexin Synbiotic Dc

Protexin® synbiotic dc sa používa na rýchlu obnovu črevnej mikroflóry. Je vhodné ho aplikovať pri(s odstupom 2hodín od podania atb) a po antibiotickej liečbe. Vhodné aplikovať zvieratám po chirurgických zásahoch na tráviacom trakte. U zvierat v rekonvalescencii..



VITAR Veterinae Mineral Forte

VITAR Veterinae Mineral Forte

Viac na adc.sk spôsob použitia odporučané dávkovanie: 4 g na 10 kg hmotnosti zvieraťa. Upozornenie: len pre zvieratá! Uchovávať mimo dosahu detí...


Kategória veterina > psy > vyzivove doplnky pre psy obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts