Veterina > Psy > Maškrty pre psy > Suché maškrty pre psy


Whimzees Dental Stix Xl 120g,30ks (Bal.)

Whimzees Dental Stix Xl 120g,30ks (Bal.)

Tu sú niektoré stix, ktoré váš pes bude vždy chcieť získať. Vyrobené z prírodných surovín, tieto zubné pochúťky s dlhou životnosťou vám pomôžu odstrániť zubný kameň a zubný kameň, zatiaľ čo váš pes má chutné ošetrenie. Rozlúčte sa so zlým..Whimzees Dental Stix L 60g,50ks (Bal.)

Whimzees Dental Stix L 60g,50ks (Bal.)

Tu sú niektoré stix, ktoré váš pes bude vždy chcieť získať. Vyrobené z prírodných surovín, tieto zubné pochúťky s dlhou životnosťou vám pomôžu odstrániť zubný kameň a zubný kameň, zatiaľ čo váš pes má chutné ošetrenie. Rozlúčte sa so zlým..Whimzees Dental Stix M 30g,100ks (Bal.)

Whimzees Dental Stix M 30g,100ks (Bal.)

Tu sú niektoré stix, ktoré váš pes bude vždy chcieť získať. Vyrobené z prírodných surovín, tieto zubné pochúťky s dlhou životnosťou vám pomôžu odstrániť zubný kameň a zubný kameň, zatiaľ čo váš pes má chutné ošetrenie. Rozlúčte sa so zlým..Whimzees Dental Ryzova Kosť XL 120g 23ks

Whimzees Dental Ryzova Kosť XL 120g 23ks

Whimzees zubné kefky sú zdravé maškrty pre psy a prirodzené denné zubné pochúťky zameranej na odstránenie plaku, boji proti zubnému kameňu a osvieženie dychu (triple care). Tieto pochúťky pre psy redukujú zubný plak minimálne dvakrát lepšie ako najlepšie..Whimzees Dental Parek Veggie L 60g,50ks (Bal.)

Whimzees Dental Parek Veggie L 60g,50ks (Bal.)

Prírodný výrobok pre ústnu hygienu určený na denné použitie. Whimzees má jedinečné prírodné, funkčné prísady. Výrobok neobsahuje žiadne umelé prísady, farbivá, príchute, konzervaervačné látky, gmo, lepok alebo mäso. Majú vysoký obsah vlákniny a..Whimzees Dental Ryzova Kosť 60g 50ks

Whimzees Dental Ryzova Kosť 60g 50ks

Vyrobené iba z prírodných ingrediencií, ryžová kosť je dokonalým zážitkom pre vášho psa. V tvare klasickej kosťi sú tieto prírodné pochúťky tiež bez lepku a vegetariánske. Každá pochúťka obsahuje 50% ryže, ktorá je plná dôležitých živín pre..Whimzees Dental Parek Veggie M 30g,100ks (Bal.)

Whimzees Dental Parek Veggie M 30g,100ks (Bal.)

Prírodný výrobok pre ústnu hygienu určený na denné použitie. Whimzees má jedinečné prírodné, funkčné prísady. Výrobok neobsahuje žiadne umelé prísady, farbivá, príchute, konzervaervačné látky, gmo, lepok alebo mäso. Majú vysoký obsah vlákniny a..Whimzees Dental Stix s 15g 150 Ks (Bal.)

Whimzees Dental Stix s 15g 150 Ks (Bal.)

Prírodný výrobok pre ústnu hygienu určený na denné použitie. Whimzees má jedinečné prírodné, funkčné prísady. Výrobok neobsahuje žiadne umelé prísady, farbivá, príchute, konzervaervačné látky, gmo, lepok alebo mäso. Majú vysoký obsah vlákniny a..Whimzees Dental Zubna Kefka M 30g 75ks

Whimzees Dental Zubna Kefka M 30g 75ks

Whimzees zubné kefky sú zdravé maškrty pre psy a prirodzené denné zubné pochúťky zameranej na odstránenie plaku, boji proti zubnému kameňu a osvieženie dychu (triple care). Tieto pochúťky pre psy redukujú zubný plak minimálne dvakrát lepšie ako najlepšie..Whimzees Dental Zubna Kefka Xl 120g 18ks

Whimzees Dental Zubna Kefka Xl 120g 18ks

Zubné kefky whimzees sú zdravé pochúťky pre psov a prírodné denné dentálne pochúťky určené na odstraňovanie zubného povlaku, boj proti zubnému kameňu a osvieženie dychu (triple care). Tieto pochúťky pre psov redukujú zubný povlak minimálne dvakrát..


Kategória veterina > psy > maskrty pre psy > suche maskrty pre psy obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts