Veterina > Antiparazitiká > Pipety


ADVANTIX SPOT-ON PES

ADVANTIX SPOT-ON PES

Advantix spot-on je antiparazitikum na ochranu pred kliešťami, blchami, komármi a moskytmi u psov. Účinnosť proti napadnutiu blchami a kliešťami trvá až 4 týždne a repelentný účinok poskytuje 2 až 4 týždne. Roztok sa kvapká na kožu. Prečo si vybrať práve..Vectra 3D spot-on pre psy XL (> 40 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy XL (> 40 kg)

Pipety pre psy proti kliešťom, blchám a ďalším vonkajším parazitom s rýchlym účinkom. Vectra 3d spot-on pre psy chráni psy pred parazitmi počas jedného mesiaca a okolie ošetreného psa pred vývojovými štádiami bĺch počas dvoch mesiacov. Vďaka svojmu..Vectra 3D spot-on pre psy L (25–40 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy L (25–40 kg)

Pipety pre psy proti kliešťom, blchám a ďalším vonkajším parazitom s rýchlym účinkom. Vectra 3d spot-on pre psy chráni psy pred parazitmi počas jedného mesiaca a okolie ošetreného psa pred vývojovými štádiami bĺch počas dvoch mesiacov. Vďaka svojmu..Advantage S.O. Antiparazitikum Mačka 4kg Fialovy 4×08ml

Advantage S.O. Antiparazitikum Mačka 4kg Fialovy 4×08ml

Advantage zabíja blchy na zvierati aj v jeho okolí. Stačí aplikovať raz za mesiac. Aplikácia je jednoduchá a rýchla. Tento produkt je bezpečný u mačiatok a gravidných aj dojčiacich mačiek. Je bezpečný pre deti, ktoré sú v kontakte s mačkou či mačiatkom...Vectra 3D spot-on pre psy M (10–25 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy M (10–25 kg)

Pipety pre psy proti kliešťom, blchám a ďalším vonkajším parazitom s rýchlym účinkom. Vectra 3d spot-on pre psy chráni psy pred parazitmi počas jedného mesiaca a okolie ošetreného psa pred vývojovými štádiami bĺch počas dvoch mesiacov. Vďaka svojmu..Advantage S.O. Antiparazitikum Mačka Do 4kg 4×0,4ml

Advantage S.O. Antiparazitikum Mačka Do 4kg 4×0,4ml

Prečo používať advantage? Zabíja blchy na zvierati a v jeho okolí jednoducho aplikujte raz mesačne použitie je jednoduché a rýchle vhodné pre mačiatka od 8 týždňov veku vhodné pre gravidné a dojčiace mačky dávkovanie mačiatka a mačky do 4 kg 1 pipeta..Vectra Felis spot-on pre mačky (0,6-10 kg)

Vectra Felis spot-on pre mačky (0,6-10 kg)

Vectra felis spot-on pre mačky chráni mačky pred blchami počas jedného mesiaca a okolie ošetrenej mačky pred vývojovými štádiami bĺch počas troch mesiacov. Bráni blchám cicať krv do 5 minút a zabíja blchy na ošetrenej mačke do 2 hodín. Znižuje riziko..Vectra 3D spot-on pre psy S (4–10 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy S (4–10 kg)

Pipety pre psy proti kliešťom, blchám a ďalším vonkajším parazitom s rýchlym účinkom. Vectra 3d spot-on pre psy chráni psy pred parazitmi počas jedného mesiaca a okolie ošetreného psa pred vývojovými štádiami bĺch počas dvoch mesiacov. Vďaka svojmu..Vectra 3D spot-on pre psy XS (1,5–4 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy XS (1,5–4 kg)

Pipety pre psy proti kliešťom, blchám a ďalším vonkajším parazitom s rýchlym účinkom. Vectra 3d spot-on pre psy chráni psy pred parazitmi počas jedného mesiaca a okolie ošetreného psa pred vývojovými štádiami bĺch počas dvoch mesiacov. Vďaka svojmu..FRONTLINE COMBO spot-on pro DOG L 3 x 2,68 ml

FRONTLINE COMBO spot-on pro DOG L 3 x 2,68 ml

Mimoriadne účinný prípravok, ktorý nielen chráni vášho miláčika pred parazitmi, ale hubením lariev a vajíčok už nakladených u vás doma zabráni ďalšiemu rozmnoženiu bĺch v domácnosti. Vhodný pre psy od 20 do 40 kg. Je veľmi jednoduchým, ale..


Kategória veterina > antiparazitika > pipety obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts