Veterinárne prípravky > Proti parazitom > Spreje


Pet Health Care Fyto Spray

Pet Health Care Fyto Spray

Veterinárny prípravok je kvapalný prípravok pre psov a mačky na báze prírodnej látky geraniol s výraznou repelentnou účinnosťou proti blchám (ctenocephalides felis) a kliešťom (ixodes ricinus). Chráni pred napadnutím hmyzom. Zloženie: účinná látka:..Arpalit NEO mechanický rozprašovač

Arpalit NEO mechanický rozprašovač

Prípravky arpalit neo sú určené pre nasledovné nepotravinárske zvieratá: psy, plazy a drobné živočíchy, vrátane mláďat od veku 2 mesiacov. Poskytujú dlhodobý účinok proti blchám, kliešťom, všetkým, všenkám a ich vývojovým stupňom. Poskytujú ochranu..Arpalit NEO spray (4,71,2 mgg)

Arpalit NEO spray (4,71,2 mgg)

Prípravky arpalit neo sú určené pre nasledovné nepotravinárske zvieratá: psy, plazy a drobné živočíchy, vrátane mláďat od veku 2 mesiacov. Prípravky arpalit neo nielenže ochráni pred nepríjemnými ektoparazitmi, ale naviac, obsahujú d-panthenol a silikónovú..Pet Health Care Lola

Pet Health Care Lola

Veterinárny prípravok je šampón pre mačky, mačiatka, šteňatá a psy obsahujúci dimetikón a prírodné oleje. Dimetikón sa viaže na vonkajšie parazity, napríklad blchy a kliešte, obmedzuje ich pohyblivosť. K tomu dochádza pri umývaní zvieraťa, čo uľahčuje..Fypryst 2,5MgMl Spr 100Ml A.U.V.

Fypryst 2,5MgMl Spr 100Ml A.U.V.

Kožný spray - roztok pre mačky a psov 1 ml obsahuje: účinná látka: fipronilum 2,5 mg liečba a prevencia infestácií bĺch a kliešťov u mačiek a psov, ako aj liečba a kontrola alergickej reakcie po uhryznutí blchami (fad) u mačiek a psov. Liek je účinný proti..


Kategória veterinarne pripravky > proti parazitom > spreje obsahuje 5 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts