Veterinárne prípravky > Proti parazitom > Pipety


Vectra 3D spot-on pre psy L (25–40 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy L (25–40 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy chráni psy pred veľkým množstvom parazitov naraz. Účinkuje na blchy aj ich vývojové štádiá, kliešte, komáre, bodavky stajňové a flebotómy. Prípravok má repelentný a hubiaci účinok. Parazit je usmrtený skôr, ako sa prichytí a..Vectra 3D spot-on pre psy M (10–25 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy M (10–25 kg)

Vectra 3D spot-on pre psy chráni psy pred veľkým množstvom parazitov naraz. Účinkuje na blchy aj ich vývojové štádiá, kliešte, komáre, bodavky stajňové a flebotómy. Prípravok má repelentný a hubiaci účinok. Parazit je usmrtený skôr, ako sa prichytí a..Dronspot 96 mg24 mg spot-on (2 pipety)

Dronspot 96 mg24 mg spot-on (2 pipety)

Ideálne pre mačky, ktoré nie sú schopné prehltnúť vnútorne podávané prípravky, či pre majiteľov, ktorí preferujú pohodlie pri odčervenie. Prípravok pôsobí proti najčastejším vnútorným parazitom u mačiek vrátane ich vývojových štádií v krvi a..ARAVA bylinné PIPETY antiparazitné pre PSY 26-50KG A.U.V.

ARAVA bylinné PIPETY antiparazitné pre PSY 26-50KG A.U.V.

Vysoko účinná prírodná receptúra ​​zložená z 15 esenciálnych olejov stromov a rastlín, ktoré vyvinuli najúčinnejší obranný mechanizmus, aký príroda vytvorila proti škodlivému hmyzu. Ošetruje psy, ktoré sú napadnuté blchami a kliešťami, pričom..Drontal Junior

Drontal Junior

Perorálna suspenzia pre šteniatka a mladé psy...ARAVA bylinné PIPETY antiparazitné pre PSY 10-25KG A.U.V.

ARAVA bylinné PIPETY antiparazitné pre PSY 10-25KG A.U.V.

Vysoko účinná prírodná receptúra ​​zložená z 15 esenciálnych olejov stromov a rastlín, ktoré vyvinuli najúčinnejší obranný mechanizmus, aký príroda vytvorila proti škodlivému hmyzu. Ošetruje psy, ktoré sú napadnuté blchami a kliešťami, pričom..ARAVA bylinné PIPETY antiparazitné pre PSY DO 9KG A.U.V.

ARAVA bylinné PIPETY antiparazitné pre PSY DO 9KG A.U.V.

Vysoko účinná prírodná receptúra zložená z 15 esenciálnych olejov stromov a rastlín, ktoré vyvinuli najúčinnejší obranný mechanizmus, aký príroda vytvorila proti škodlivému hmyzu. Ošetruje psy, ktoré sú napadnuté blchami a kliešťami, pričom poskytuje..FRONTLINE COMBO spot-on pre psy XL

FRONTLINE COMBO spot-on pre psy XL

Roztok na vonkajšiu aplikáciu na kožu zvieraťa v pipete...FRONTLINE TRI-ACT Spot-on

FRONTLINE TRI-ACT Spot-on

Roztok na vonkajšiu aplikáciu na kožu zvieraťa v pipete...Dronspot 60 mg15 mg spot-on (2 pipety)

Dronspot 60 mg15 mg spot-on (2 pipety)

Ideálne pre mačky, ktoré nie sú schopné prehltnúť vnútorne podávané prípravky, či pre majiteľov, ktorí preferujú pohodlie pri odčervenie. Prípravok pôsobí proti najčastejším vnútorným parazitom u mačiek vrátane ich vývojových štádií v krvi a..


Kategória veterinarne pripravky > proti parazitom > pipety obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2024 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts