Veterinárne prípravky > Krmivá > Krmivá pre psy


ACANA GRASS-FED LAMB 17KG SINGLES A.U.V.

ACANA GRASS-FED LAMB 17KG SINGLES A.U.V.

Acana dog singles grass-fed lamb je krmivo vhodné pre psov všetkých plemien i veku. Obsahuje mäso z novozélandských jahniat. Vhodná aj pre psíkov s veľmi citlivým zažívaním. Vďaka výťažku z mrazom sušených pečení chutí aj najväčším mlsounům...ACANA ADULT LARGE BREED 17KG A.U.V.

ACANA ADULT LARGE BREED 17KG A.U.V.

Acana heritage class. Adult large breed superprémiové kanadské krmivo pre veľké plemená psov (nad 25 kg). Vysoký obsah mäsa zaisťuje neodolateľnú chuť a vôňu. Granule sú vyrábané metódou „celá korisť“, kedy sa z daného zvieraťa použije mäso, orgány,..ACANA GRASS-FED LAMB 11,4KG SINGLES A.U.V.

ACANA GRASS-FED LAMB 11,4KG SINGLES A.U.V.

Acana dog singles grass-fed lamb je krmivo vhodné pre psov všetkých plemien i veku. Obsahuje mäso z novozélandských jahniat. Vhodná aj pre psíkov s veľmi citlivým zažívaním. Vďaka výťažku z mrazom sušených pečení chutí aj najväčším mlsounům...ACANA CLASSIC RED 17KG CLASSICS A.U.V.

ACANA CLASSIC RED 17KG CLASSICS A.U.V.

Acana classics 25 classic red acana dog classics red je krmivo vhodné pre psov každého veku i rasy. Má veľmi rozmanité a bohaté zloženie a nízku glykemickú záťaž. Obsahuje kvalitné živočíšne proteíny a omega 3 pre výbornú kondíciu. Obsahuje jahňacie,..ACANA FREE-RUN DUCK 11,4KG A.U.V.

ACANA FREE-RUN DUCK 11,4KG A.U.V.

Kanadské krmivo s vysokou kvalitou vstupných surovín bez obsahu vysokoglykemických obilnín. Rada singles spĺňa normu single protein - obsahuje iba jeden druh mäsa. Rada singles: 60% obsahu tvorí kačacie mäso, orgány a droby a 40% zelenina, ovocie a bylinky...ACANA PRAIRIE POULTRY 17KG CLASSICS A.U.V.

ACANA PRAIRIE POULTRY 17KG CLASSICS A.U.V.

Kurčatá, morky a vajcia pochádzajú z voľného chovu miestnych fariem. Sleď, platesa a hejk sú lovené vo vodách kanadského severného pacifiku a hovädzí angus, jahňa a bravčové mäso pochádzajú z miestnych rančov. Použité dehydrované mäso slúži ako..ACANA ADULT LARGE BREED 11,4KG A.U.V.

ACANA ADULT LARGE BREED 11,4KG A.U.V.

Acana heritage class. Puppy and junior 11,4kg vysokokvalitné granule s originálnou receptúrou. Posúďte sami. Sliepky z voľného chovu, vajcia z podstielky, voľne ulovený halibut a na slnku dozreté ovocie a zelenina. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie kvalitného..Royal Canin Maxi Puppy

Royal Canin Maxi Puppy

Ideálne granule pre šteňatá veľkých plemien krmivo royal canin maxi puppy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vášho šteňaťa. Granule sú vhodné pre šteňatá veľkých plemien od 2 do 8 mesiacov, ktorých váha v dospelosti bude medzi 26..Royal Canin Giant Puppy

Royal Canin Giant Puppy

Rast je najdôležitejšou fázou v živote vášho psa: je to obdobie nových objavov, zoznamovaní a telesných zmien. Počas tohto kľúčového obdobia sa imunitný systém vášho obrieho šteňaťa ešte stále vyvíja, kvalitná výživa je teda obrovským prínosom...Brit Care dog Grain free Puppy Salmon  Potato

Brit Care dog Grain free Puppy Salmon Potato

Brit care grain-free puppy salmon & potato, je špičkové bezobilné krmivo poskytujúce množstvo energie pre vývin a rast šteniat od 4 týždňov. Obsahuje vysoký podiel lososa pre krásnu a zdravú srsť rastúceho šteňaťa. Bezobilná receptúra s vysokým obsahom..


Kategória veterinarne pripravky > krmiva > krmiva pre psy obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts