Pre domácnosť > Pranie > Aviváže


TIERRA VERDE Aviváž (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Aviváž (kanister 5 l)

Aviváž bez syntetických farbív a parfumov, s jemnou vôňou prírodnej levanduľovej silice. Odstráni statickú elektrinu zo syntetického textilu. Bielizeň bude príjemnejšia na dotyk a nebude sa na vás „lepiť“...TIERRA VERDE Plákadlo bielizne (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Plákadlo bielizne (kanister 5 l)

Plákadlo bielizne zneutralizuje plákací roztok a zaistí, aby vo vašej bielizni neostávali zvyšky pracích prostriedkov..FeelEco Aviváž s vôňa bavlny (200 praní)

FeelEco Aviváž s vôňa bavlny (200 praní)

Zmäkčí vašu bielizeň a uľahčí žehlenie. Príjemná vôňa prírodnej bavlny, neobsahuje alergény. Táto prírodná aviváž je vhodná aj na detskú bielizeň a uteráky...FeelEco Aviváž s vôňa ovocia (200 praní)

FeelEco Aviváž s vôňa ovocia (200 praní)

Vašej bielizni dodá osviežujúcu vôňu čerstvého ovocia. Neobsahuje alergény, je šetrná k citlivej pokožke i prírode. Táto prírodná aviváž je vhodná na detské bielizeň aj uteráky...TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Ayurveda 250ml

TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Ayurveda 250ml

Novinka od značky Tesori d´Oriente v podobe skvelého parfumu na bielizeň, ktorý je veľmi koncentrovaný a zaistí dlhodobé parfémovanie..TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Muchio Bianco 250ml

TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Muchio Bianco 250ml

Novinka od značky Tesori d´Oriente v podobe skvelého parfumu na bielizeň, ktorý je veľmi koncentrovaný a zaistí dlhodobé parfémovanie..Mommy Care - Ekologická hypoalergénna aviváž 1L (Green Valley)

Mommy Care - Ekologická hypoalergénna aviváž 1L (Green Valley)

Ekologická aviváž vyrobená z prírodných ingrediencií, s príjemnou vôňou esenciálnych olejov. Aviváž nezanecháva chemické stopy, ktoré môžu spôsobiť podráždenie. Odporúčané pre detské aj dojčenské oblečenie. Vhodné pre všetky typy farieb aj..TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Byzantium 250ml

TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Byzantium 250ml

Novinka od značky Tesori d´Oriente v podobe skvelého parfumu na bielizeň, ktorý je veľmi koncentrovaný a zaistí dlhodobé parfémovanie..TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Hammam 250ml

TESORI D-ORIENTE Koncentrovaný parfum na bielizeň Hammam 250ml

Novinka od značky Tesori d´Oriente v podobe skvelého parfumu na bielizeň, ktorý je veľmi koncentrovaný a zaistí dlhodobé parfémovanie..Lenor Bundle pack Vanila Orchid  Golden Amber (2x1200ml)

Lenor Bundle pack Vanila Orchid Golden Amber (2x1200ml)

Dlhotrvajúca sviežosť pre sviežu posteľnú bielizeň na celý 1 týždeň Doprajte svojej duši. Akordy vzácnej orchidey majstrovsky zladenej s gurmánskymi odtieňmi vanilky, zmyselne podčiarknuté tónmi jantáru S hebkosťou rastlinného pôvodu (85 % zložiek, ktoré..


Kategória pre domacnost > pranie > avivaze obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2024 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts