Pre domácnosť > Pracie prostriedky > Ekologické


TIERRA VERDE Mydlové orechy (vedro 5 kg)

TIERRA VERDE Mydlové orechy (vedro 5 kg)

Šupky z indických mydlových orechov v biokvalite pre šetrné a ekologické pranie v práčke aj v rukách...TIERRA VERDE Mydlové vločky (vedro 7,5 kg)

TIERRA VERDE Mydlové vločky (vedro 7,5 kg)

Mydlové vločky Yellow & Blue od česko-slovenský výrobca ekodrogérie a ekokosmetiky Tierra Verde sú vyrobené z klasického pracieho mydla. Dobre sa rozpúšťajú v teplej vode, môžete s nimi prať všetky druhy a farby bielizne buď ručne alebo v práčke od 40 ° C..Tierra Verde Vrecko Na Uchovanie Zeleniny Sada

Tierra Verde Vrecko Na Uchovanie Zeleniny Sada

Vrecko z bambusového froté a biobavlny na skladovanie najmä listovej a koreňovej zeleniny. Nahrádza plastové vrecká. Zelenina v ňom zostane čerstvá niekoľkonásobne dlhšie ako pri akomkoľvek inom spôsobe uskladnenia...TIERRA VERDE Vrecko na uchovanie zeleniny – velké (47,5×47,5 cm)

TIERRA VERDE Vrecko na uchovanie zeleniny – velké (47,5×47,5 cm)

Vrecko z bambusového froté a biobavlny pre skladovanie najmä listovej a koreňovej zeleniny. Nahrádza plastové vrecká. Zelenina v ňom zostane čerstvá niekoľkonásobne dlhšie ako pri akomkoľvek inom spôsobe uskladnenia...TIERRA VERDE Prací gél citlivá pokožka (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél citlivá pokožka (kanister 5 l)

Má čisté prírodné zloženie bez parfumov a alergénov . Tento prostriedok je vhodný na pranie farebnej bielizne, látkových plienok a flísových odevov. Dermatologicky testovaný...TIERRA VERDE Plákadlo bielizne citlivá pokožka (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Plákadlo bielizne citlivá pokožka (kanister 5 l)

Ideálny na plákanie bielizne dojčiat, detí a dospelých s citlivou pokožkou. Používa sa na plákanie namiesto aviváže v záverečnej časti prania...TIERRA VERDE Vločky zo žlčového mydla (pap. vrece 2,5 kg)

TIERRA VERDE Vločky zo žlčového mydla (pap. vrece 2,5 kg)

Na rozdiel od kusového žlčového mydla sú vločky vhodné na pranie celkovo silno znečistenej bielizne (nielen sem tam škvrnka). Je vhodné napríklad na pranie oblečenia pre masérov a smažičov hranoliek :-)..TIERRA VERDE Prací gél levanduľa – 2022 (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél levanduľa – 2022 (kanister 5 l)

Vhodný aj pre najmenšie deti a osoby s citlivou pokožkou...TIERRA VERDE Mydlové orechy (pap. vrecko 500 g)

TIERRA VERDE Mydlové orechy (pap. vrecko 500 g)

Šupky z indických mydlových orechov v biokvalite pre šetrné a ekologické pranie v práčke aj v rukách...TIERRA VERDE Mydlové vločky (pap. vrece 2,5 kg)

TIERRA VERDE Mydlové vločky (pap. vrece 2,5 kg)

Mydlové vločky Yellow & Blue od česko-slovenský výrobca ekodrogérie a ekokosmetiky Tierra Verde sú vyrobené z klasického pracieho mydla. Dobre sa rozpúšťajú v teplej vode, môžete s nimi prať všetky druhy a farby bielizne buď ručne alebo v práčke od 40 ° C..


Kategória pre domacnost > pracie prostriedky > ekologicke obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2024 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts