Pre domácnosť > Ekologické produkty > Čistiace prostriedky


TIERRA VERDE Štartovací balíček ekodrogérie SK – 2022

TIERRA VERDE Štartovací balíček ekodrogérie SK – 2022

Štartovacím balíčkom vás chceme pozvať do sveta ekologického upratovania a prania. Nemusíte hneď kupovať veľké balenia ani na internete dlho študovať čo, ako a s čím. Možno vám vŕta v hlave prečo si vybrať práve tento štartovací balíček? Všetky naše..TIERRA VERDE Urýchľovač kompostu (pap. vrecko 500 g)

TIERRA VERDE Urýchľovač kompostu (pap. vrecko 500 g)

Na čo sa používa rozkladný proces v komposte naštartujú rozkladom jednoduchého organického materiálu tzv. Mezofilné baktérie, ktorým vyhovujú teploty 20-45 °c. Akonáhle teplota presiahne 45 °c, aktivuje sa skupina termofilných baktérií, ktoré pokračujú v..TIERRA VERDE Aktivátor septiku (pap. vrecko 500 g)

TIERRA VERDE Aktivátor septiku (pap. vrecko 500 g)

Na čo sa používa jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinne napomáha rozklad organických odpadných látok, papieru a rastlinných materiálov. Vysoko účinná zmes prírodných..Baula ekologický čistiaci prostriedok na podlahy v tabletách

Baula ekologický čistiaci prostriedok na podlahy v tabletách

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula podlahy je čistiaci prostriedok určený na čistenie všetkých druhov podláh, vrátane..Tierra Verde Bika – Soda Bikarbona 1kg

Tierra Verde Bika – Soda Bikarbona 1kg

Jedlú sódu asi nie je potrebné zvlášť predstavovať – určite ju všetci poznáte ako súčasť prášku do pečiva alebo ako liek na pálenie záhy. Vedeli ste ale, že jedlá sóda (pozor - nezamieňať so sódou na pranie, ide o rozdielne látky!) má i mnohostranné..


Kategória pre domacnost > ekologicke produkty > Cistiace prostriedky obsahuje 5 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts