Matka a dieťa > Detská kozmetika > Detské mydlá > Tekuté mydlá pre deti


KLORANE BEBE SAVON SURGRAS DOUX

KLORANE BEBE SAVON SURGRAS DOUX

Vel'mi jemné výživné mydlo na tvár a telo s upokojujúcim výťažkom z nechtíka získaným z kvetov pestovaných BIO. Vďaka zloženiu 97% prírodného pôvodu a nežnej a relaxačnej vôni jemne umýva...CHICCO DETSKE MYDLO NA RUKY SO ZEL. CAJOM 250ML

CHICCO DETSKE MYDLO NA RUKY SO ZEL. CAJOM 250ML

CHICCO - Mydlo na ruky tekuté so zeleným čajom Baby Moments obsahuje 96 % prírodných zložiek...Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti – náhradná náplň (500 ml)

Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti – náhradná náplň (500 ml)

Obľúbené detské tekuté mydlo Frosch teraz vo väčšom balení za rovnakú cenu. Na výrobu obalu náhradnej náplne je použité malé množstvo plastového materiálu, čo robí výrobok ešte viac ekologickejším. Špeciálne vyvinuté zloženie jemne čistí a..Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti – dávkovač (300 ml)

Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti – dávkovač (300 ml)

Špeciálne vyvinuté zloženie jemne čistí a ošetruje pokožku detských rúk pri každom umývaní. Hodnotné zvlhčujúce prísady poskytujú optimálnu ochranu povrchu pokožky a zaisťujú príjemný, čistý a hebký pocit po každom umytí...ABENA LIQUID SOAP 500ML 6661 (TEKUTE MYDLO)

ABENA LIQUID SOAP 500ML 6661 (TEKUTE MYDLO)

Jemné, tekuté mydlo na ruky, jemne parfumované, šetrné k pokožke...


Kategória matka a dieta > detska kozmetika > detske mydla > tekute mydla pre deti obsahuje 5 produktov z overených internetových obchodov.


© 2024 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts