Kozmetika > Pleť > Ošetrenie a masáž pleti > Masážne valčeky na pleť


Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1

Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1

Palsar7 mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1 je dermatologické zariadenie, ktoré pomáha odlupovať starú pokožku a zvyšovať tvorbu kolagénu. Balenie obsahuje: 3x nadstavec s ihličkami 1x rukoväť 1x ochranná krabička na celú sadu 1x nádobka na..Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha, jadeit

Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha, jadeit

Masážny valček (face-roller) a masážna doštička guasha sú ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez vrások...Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (biely jadeit)

Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (biely jadeit)

Masážny valček (face-roller) a masážna doštička guasha sú ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez vrások...TOUCHBeauty 1718 Masážna a čistiaca kefka na pleť

TOUCHBeauty 1718 Masážna a čistiaca kefka na pleť

Viacúčelový masážny prístroj, dve masážne nástavce, kefka na čistenie pleti, plynule nastaviteľná intenzita vysokofrekvenčných vibrácií, inteligentný časovač na 90 sekúnd, 2× aa batérie, protišmykový ergonomický dizajn, vhodný pre cestovanie..Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (zelený xiuyan jadeit)

Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (zelený xiuyan jadeit)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom!..Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (ruženín)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (ruženín)

Masážny valček (face-roller) je vyrobený z ruženínu. Ten býva spájaný s nehou, krásou a (seba) láskou - je tak ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez vrások...Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (jadeit)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (jadeit)

Masážny valček (face-roller) je vyrobený z jadeitu, posvätného kameňa z ďalekého východu, ktorý predlžuje život a zaručuje dlhovekú krásu a zdravie. Je ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez..Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (biely jadeit)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (biely jadeit)

Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a zvýšenej cirkulácii krvi sa produkty vstrebávajú hlbšie do pleti a účinkujú tak rýchlejšie a intenzívnejšie. Jeho..TOUCHBeauty 1613A Masážny valček na tvár zlatý

TOUCHBeauty 1613A Masážny valček na tvár zlatý

Masážny prístroj - valčeková masáž, pre omladenie pleti, masáž a relaxáciu, umývateľný povrch, dva 360° masážne valčeky, ergonomický dizajn, ľahké a prenosné prevedenie...Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (obsidian)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (obsidian)

Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a zvýšenej cirkulácii krvi sa produkty vstrebávajú hlbšie do pleti a účinkujú tak rýchlejšie a intenzívnejšie. Jeho..


Kategória kozmetika > plet > osetrenie a masaz pleti > masazne valceky na plet obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts