Kozmetika > Hygiena a holenie > Balzamy a vody po holení


NIVEA MEN Sensitive Cooling

NIVEA MEN Sensitive Cooling

Značka - č.1 na svete v starostlivosti po holení.* trápi vás podráždená tvár po každom holení? Potom jej treba dopriať výnimočnú starostlivosť. Stavte na šetrné zloženie s ošetrujúcim harmančekom a bez alkoholu*. Výsledkom bude ošetrená a upokojená..



NIVEA Men Balzam po holení Silver Protect

NIVEA Men Balzam po holení Silver Protect

Presvedčte sa na vlastnej koži o sile unikátnej kombinácie upokojujúceho harmančeka, provitamínu b5 a iónov striebra. Spoznajte antibakteriálnu ochranu pleti, ktorá pomáha predchádzať zapáleniu, a zároveň dožičte svojej pleti regeneráciu po každom holení...



NIVEA MEN Balzam po holení SENSITIVE

NIVEA MEN Balzam po holení SENSITIVE

Značka - č.1 na svete v starostlivosti po holení.* skončite s podráždenou a začervenanou tvárou a pocitom pálenia po každom holení! Prírodné extrakty z harmančeka a hamamelisu doplnené o vitamín e vašu pleť okamžite upokoja. Šetrné zloženie bez alkoholu*..



NIVEA Men Balzam po holení Active Energy

NIVEA Men Balzam po holení Active Energy

Naštartujte svoj deň s tvárou plnou energie. Stavte na hydratačnú zložku, ktorá upokojí pleť po holení a vďaka unikátnemu zloženiu podporí jej rýchlejšiu regeneráciu.100% prírodný kofeín dodá pleti potrebnú energiu a sviežosť. Rozlúčte sa nadobro s..



NIVEA Men Balzam po holení Sensitive Recovery

NIVEA Men Balzam po holení Sensitive Recovery

Je podráždená? Teraz máme, samozrejme, na mysli vašu tvár po oholení… citlivá pleť často reaguje podráždením, ktoré sa hojí i niekoľko dní. Našťastie je tu extra jemný balzam po holení, ktorý vašu tvár okamžite upokojí. Výťažky zo sladkého..



NIVEA MEN Sensitive

NIVEA MEN Sensitive

Značka - č.1 na svete v starostlivosti po holení.* pálenie, začervenané škvrny, porezané miesta? Podráždená tvár po holení už vás trápiť nemusí! Zvoľte starostlivosť bez obsahu alkoholu**, ktorá je určená presne pre vás. Spoľahnite sa na účinnú..



NIVEA Men Voda po holení Silver Protect

NIVEA Men Voda po holení Silver Protect

Hladko oholenú tvár dosiahnete, iba ak bude vaša pleť zdravá a čistá. Vyskúšajte preto antibakteriálne účinky iónov striebra. Pôsobia ako dezinfekcia, ktorá pomôže zbaviť sa vriedkov a akné. Práve tie sú najčastejšou príčinou krvácania pri holení...



Barnys ACTIV ALOE GEL

Barnys ACTIV ALOE GEL

Kozmetický prípravok s vôňou rakytníka. Upokojujúci emulgél na každodenné ošetrenie normálnej a namáhanej pokožky tváre, rúk a celého tela. Vhodný pri podráždení pokožky, napr.: po holení, opaľovaní a športových aktivitách. Pre všetky typy pleti a na..



NIVEA Men Ošetrujúca voda po holení 2v1 ProtectCare

NIVEA Men Ošetrujúca voda po holení 2v1 ProtectCare

Častým holením sa pokožka vašej tváre ľahko podráždi a dochádza k jej začervenaniu alebo k tvorbe pupienkov. Ošetrujúca voda po holení 2 v 1 vašu pleť okamžite upokojí a účinne ju chráni. Zloženie s provitamínom b5 zabraňuje vysušovaniu, osviežuje a..



NIVEA MEN Deep

NIVEA MEN Deep

Značka - č.1 na svete v starostlivosti po holení.* i keď sa snažíte holiť tvár šetrne, vplyvom ostrej britvy aj tak môže dôjsť k podráždeniu. Voda po holení s antibakteriálnymi účinkami vám pomôže pleť upokojiť, podporí jej regeneráciu a ochráni ju..


Kategória kozmetika > hygiena a holenie > balzamy a vody po holeni obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2022 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts