Informácie o prudukte:
Kategória: Lieky a doplnky stravy
Dodavateľ:Herbatica
Cena:18,99 €
Zvýhodnený 3,5 (70%) 49 x hodnotené

Čaga - huba nesmrteľnosti plná antioxidantov a vitamínov.
V tomto sete vám ponúkame cenovo výhodné balenie, pozostávajúce z 2 ks kapsúl - na 1 mesačnú kúru.

Čaga sibírska patrí medzi známe medicinálne huby, ktoré sa už oddávna s obľubou používajú v sibírskom, kórejskom, čínskom aj severoeurópskom ľudovom liečiteľstve na podporu liečby rôznych ochorení. Oceňovaná je najmä pre skvelé výsledky v oblasti riešenia problémov s imunitou, pri tráviacich problémoch, ochoreniach žalúdka, poškodeniach pečene. Tieto ochorenia majú často za následok rôzne kožné problémy ako napríklad akné či ekzémy. Aj s nimi vám čaga dokáže pomôcť vďaka vysokému obsahu antioxidantov a ďalších účinných látok. Mnohé z nich už boli otestované aj v laboratórnych podmienkach a majú preukázateľné účinky na ľudské zdravie. Nemusíte mať preto obavy z ich konzumovania.
Medzi najznámejšie biologicky aktívne zložky čagy patria: melanín, polysacharidy, betaglukány, saponíny, polyfenoly a ich deriváty. Okrem nich však čaga obsahuje aj celý rad minerálnych látok ( železo, draslík, zinok a mangán ), aminokyseliny, vitamíny skupiny B a iné. Týmto látkam vďačí čaga za jej vysoko imunostimulačnú  a protizápalovú účinnosť.

Pravidelným užívaním čaga toboliek dodáte vášmu organizmu komplex účinných látok, ktoré vám pomôžu nielen v rámci prevencie pred rôznymi ochoreniami. Ak už ochorenie prepukne, efektívne vám pomôžu zvládnuť ho aj počas jeho akútnej fázy. Toto platí najmä v prípade respiračných ochorení ako napríklad chrípka. V čage obsiahnuté betaglukány totiž pomáhajú zmierniť nepríjemné symptómy a uľahčuje samotný priebeh ochorenia.
Obsiahnuté antioxidanty spomaľujú proces starnutia buniek, čím ich chránia pred poškodením voľnými radikálmi, ktorého následkom dochádza k poškodeniu orgánov, tkanív a k narušeniu ich funkcie až zápalom.

Aké zdravotné benefity prináša čaga?

podpora pri vredovej chorobe žalúdka a dvanástnika pomoc pri zápaloch tráviaceho ústrojenstva pomoc pri chronickej gastritíde
pri psoriáze, ekzéme a iných kožných problémoch ako hlavná zložka niektorých krémov
pozitívne pôsobí na centrálny nervový systém
pomáha pri nespavosti pozitívne pôsobí na látkovú výmenu zvyšuje odolnosť organizmu voči infekčným chorobám pri zápalových procesoch a nádoroch hrtanu podpora pri ochorení pečene a sleziny pomoc pri dentálnych ochoreniach a paradentóze
pomoc pri regulácii hladiny cholesterolu pozitívny vplyv na činnosť srdca regulácia krvného tlaku

 

Spôsob užívania a odporúčané dávkovanie:
Dospelí užívajú 2 tablety 2x denne pred jedlom alebo počas jedla. Zapiť dostatočným množstvom vody.

Zdravotné upozornenia:
Neprekračujte predpísanú odporúčanú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.


Nutričné hodnoty na 100g:
Energetická hodnota: 1430 kJ / 339 kcal
Tuky: 1,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g
Sacharidy: 54,1 g, z toho cukry: 0,1 g
Vláknina: 19,7 g

Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote do 20 ºC, vlhkosť vzduchu do 60%.

Obsah balenia/Objem: set 2 x 60 vegánskych kapsúl

Krajina pôvodu: Rusko/ Sibír

 
© 2024 Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts