Informácie o prudukte:
Kategória: Lieky a doplnky stravy
Dodavateľ:Herbatica
Cena:29,99 €
Probiotiká z moringy - 6 miliónov, jeden kmeň - 60 kapsúl - Herbatica 4 (80%) 52 x hodnotené

Moringa s probiotikami - malí pomocníci s veľkým účinkom nielen na trávenie

Ak hľadáte prírodný a účinný spôsob, ako podporiť svoje trávenie a celkové zdravie, môže byť moringa s probiotikami tým pravým produktom pre vás. Tento jedinečný doplnok výživy kombinuje silu dvoch účinných prírodných zložiek - moringy oleifera a probiotík LactoSpore®. Spoločne pôsobia na udržanie rovnováhy črevnej flóry, zlepšenie tráviacej funkcie a posilnenie imunity.
Ich pomoc oceníte najmä po liečbe antibiotikami alebo po dlhodobom užívaní liekov, ktoré narušujú črevný mikrobióm. Taktiež je vhodné zaradiť probiotiká do dennej rutiny v prípade, ak trpíte zápalovým alebo autoimunitným ochorením čriev alebo máte potravinové intolerancie, ekzémy, kandidózu alebo iné kožné či črevné problémy.

Prečo si vybrať moringu s probiotikami?

Priamym dôsledkom dnešného moderného a hektického životného štýlu ( stres, nedostatok pohybu, nevyvážený jedálniček ) je často nedostatok dôležitých živín, ktoré naše telo potrebuje pre správne fungovanie.
Práve moringa predstavuje unikátnu kombináciu nutričných a medicínskych fytochemikálií. Je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré posilňujú imunitu a chránia telo pred voľnými radikálmi.
S touto výnimočnou superpotravinou môžete získať všetky tieto prospešné látky v jednom jednoduchom a prirodzenom produkte. Navyše je tento produkt v kapsuliach obohatený o probiotiká LactoSpore®, ktoré znásobujú jeho pozitívne účinky na zdravie.

Účinné látky: Moringa oleifera je strom pochádzajúci z Indie, ktorý sa využíva už tisíce rokov v tradičnej medicíne. Jednou z predností moringy je vysoký obsah živín - vitamínov, minerálov, antioxidantov a bioaktívnych látok. Najviac nabité živinami sú listy moringy, ale využívajú sa aj ostatné jej časti - plody, koreň aj semená.
Tento jemný prášok obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre optimálne fungovanie tela. Je bohatým zdrojom vitamínu C, železa, vápnika a draslíka, ktoré podporujú správnu funkciu srdca, kostí a svalov. Okrem spomínaných nájdete v moringe aj ďalšie cenné minerálne látky a vitamíny ako napríklad meď, fosfor, zinok, vitamíny B1, B2, B3, ale aj vitamíny rozpustné v tukoch -  vitamín A, D, E a K.

Užívanie moringy prináša nasledovné výhody pre zdravie:

- Podpora trávenia: Moringa obsahuje vlákninu, ktorá napomáha tráviacej funkcii a môže pomôcť pri zápche.
- Zdravie srdca: Moringa má priaznivý vplyv na obehovú sústavu
- Kontrola cukrovky: Moringa môže pomôcť ľuďom s diabetom regulovať hladinu glukózy v krvi.
- Zdravie mozgu: Moringa má pozitívny efekt na mozgovú chémiu a môže tak podporiť pamäť, učenie a náladu.
- Ochrana pred chronickými chorobami: Moringa obsahuje niekoľko zlúčenín, ktoré môžu chrániť pred chronickými chorobami.

LactoSpore® je probiotický doplnok, ktorý obsahuje baktérie Bacillus coagulans, ktoré produkujú L(+) kyselinu mliečnu. Tieto baktérie sú schopné prežiť v kyslom prostredí žalúdka a rozmnožovať sa v čreve, kde pomáhajú udržiavať rovnováhu črevnej flóry a znižovať rast škodlivých mikroorganizmov. LactoSpore® je klinicky testovaný a bezpečný prípravok.

Medzi hlavné zdravotné benefity probiotík LactoSpore® patria:

- Podpora trávenia: môže pomôcť pri rôznych tráviacich problémoch, ako sú nadúvanie, plynatosť, hnačka, zápcha, syndróm dráždivého čreva, syndróm bakteriálneho prerastania čreva ( SIBO) a kolitída.

- Posilnenie imunity: môže zvýšiť produkciu protilátok a aktivitu imunitných buniek, čím zlepšuje obranyschopnosť organizmu proti infekciám.
- Prevencia alergií: môže modulovať imunitnú odpoveď a znižovať prejavy alergických reakcií, ako sú senná nádcha, ekzém a astma.
- Zlepšenie nálady: môže ovplyvňovať hladinu neurotransmiterov v mozgu, ktoré súvisia s náladou, ako sú sérotonín a dopamín. Tým môže pomôcť pri depresii, úzkosti a strese.

Spôsob užívania a odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly denne, ideálne pred jedlom.

Zdravotné upozornenia:
Neprekračujte predpísanú odporúčanú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Užívanie nie je vhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote do 25 ºC.

Obsah balenia/Objem: 60 kapsúl

Krajina pôvodu: SK
Vyrobené na Slovensku.

 

NÁŠ TIP:

Prášok moringy vyrobený z listov stromu moringy má množstvo vedecky podložených výhod. Táto superpotravina sa používa ako tradičný liek vo fytomedicíne aj je súčasťou ajurvédy už tisíce rokov. Zaujíma vás, aké ďalšie skvelé účinky má moringa? Prečítajte si náš článok, v ktorom vám prinášame poznatky z najnovších vedeckých výskumov.

Súčasná legislatíva EÚ o bylinných produktoch nám žiaľ neumožňuje poskytovať podrobné informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa využívajú už stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Avšak my vychádzame z dôvery v zdravý ľudský rozum a uznávame, že v týchto daroch prírody sa skrýva niečo výnimočné. Nechceme vás pripraviť o možnosť získať si informácie o bylinkách z verejne dostupných zdrojov. V tomto článku sme preto zhrnuli všetky informácie, ktoré sme počas dlhých rokov objavovania tohto produktu a jeho účinkov našli.
© 2024 Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts