Informácie o prudukte:
Kategória: Lieky a doplnky stravy
Dodavateľ:Farmakom
Cena:4,49 €
Kyselina jantárová - 40 tablietbal. 0,25 g - Farmakom 4,5 (90%) 42 x hodnotené

Zabudnite na únavu a nedostatok energie!

V súčasnej modernej dobe s hektickým životný tempom sa bohužiaľ čoraz častejšie prejavujú jeho negatívne dopady na naše fyzické i duševné zdravie. S pribúdajúcimi rokmi často prichádzajú aj zdravotné problémy, pričom sa snažíme nájsť rôzne spôsoby, ako obnoviť stratenú rovnováhu a znovu získať energiu, vitalitu a zdravie. Jedným zo spôsobov, ktoré nám dokážu pomôcť postarať sa o naše telo a podporiť jeho bunkovú regeneráciu, sú aj vybrané doplnky výživy
Tento vitamínovo-minerálny komplex obsahuje kombináciu dvoch účinných látok, ktoré sú kľúčovými zložkami v stimulácii energetický metabolizmus v bunkách a zlepšení odolnosti. Sú nimi kyselina jantárová a kyselina askorbová.

Kyselina jantárová je látka prírodného pôvodu, ktorá pomáha normalizovať celkový metabolizmus v organizme a má široké spektrum biologických účinkov:

stimuluje energetický metabolizmus v bunkách tela zlepšuje cerebrálny obeh a činnosť srdca podporuje odstraňovanie toxických látok z tela
urýchľuje odbúravanie alkoholu, podporuje aktívnejšiu elimináciu jeho metabolitov znižuje prejavy intoxikácie alkoholom
znižuje abstinenčný syndróm a zlepšuje celkovú pohodu
aktivuje imunitný systém zvyšuje výkonnosť tela zmierňuje bolesť svalov pri ťažkej fyzickej námahe zlepšuje prispôsobenie tela negatívnym vplyvom prostredia má všeobecné posilňujúce a regeneračné vlastnosti

Kyselina askorbová (vitamín C) je vo vode rozpustný vitamín a silný antioxidant, ktorý hrá rozhodujúcu úlohu pri regulácii redoxných procesov. Kyselina askorbová pomáha regulovať zrážanlivosť krvi, normalizuje priepustnosť kapilár, má protizápalové a antialergické účinky.
Posilnením detoxikačnej funkcie pečene v kombinácii s kyselinou jantárovou podporuje vitamín C aktívnejšie odstraňovanie alkoholu z tela.

Spôsob užívania a odporúčané dávkovanie: Dospelí: 1-2 tablety 2-3x denne s jedlom, zapiť vodou. Dĺžka užívania je od troch do šiestich mesiacov.

Kontraindikácie: Deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, individuálna citlivosť na jednotlivé zložky.


Zdravotné upozornenia: Neprekračujte predpísanú odporúčanú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Energetická hodnota na 100g: 93 kcal
Bielkoviny - 12,3 g
Sacharidy - 0,6 g
Tuky - 9,6 g


Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote do 25 ºC.

Obsah balenia/Objem: 40 tabliet

Krajina pôvodu: Ukrajina

  

  Náš tip:
Hľadáte prirodzené spôsoby ako zlepšiť vaše zdravie, poraziť únavu alebo získať vitalitu? Pozrite si aj naše ďalšie alternatívne prípravky s prírodným zložením, ktoré vám dodajú energiu - mumio, rakytník, čaga, pestrec. Vyberte si produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Zbavte sa toxínov a vyskúšajte našu detoxikačnú kúru.
© 2024 Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts