Informácie o prudukte:
Kategória: Nové kategórie
Dodavateľ:Nestlé Deutschland AG
Cena:103.90 €
BEBA EXPERTpro AR pri odgrckávaní 6x800g 3,5 (70%) 47 x hodnotené

Charakteristika: BEBA EXPERTpro AR pri odgrckávaní je špeciálna dojčenská mliečna výživa, určená na diétny režim, od narodenia.

Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované:

 • L. reuteri – baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí.
 • OPTIPRO® HA – špeciálny proces na získanie 100 % srvátkovej, čiastočne štiepenej bielkoviny.
 • Zemiakový škrob – prirodzene bezgluténový a zahusťuje výživu.
 • Nepoužívajte: Pri precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, v rozpore s návodom na prípravu.

  NÁVOD NA PRÍPRAVU :

  Pripravujte vždy len 1 dávku a ihneď kŕmte. Neuschovávajte nedojedené porcie. Dodržujte presne návod na prípravu, inak ohrozíte zdravie dojčaťa.

 • Pred prípravou výživy si dôkladne umyte ruky. 
 • Nádobu na kŕmenie dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút. 
 • Pitnú vodu vhodnú pre dojčatá prevárajte päť minút a nechajte ochladiť. 
 • Polovicu prevarenej vody (pozri tabuľku) ochladenej asi na 40 ° C, vlejte do nádoby. Teplota nad 45 ° C baktérie mliečneho kvasenia ničia. 
 • Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasypte do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný! 
 • Dôkladne potrepte.. 
 • Doplňte nádobu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku). 
 • Ešte raz dobre potrepte, aby sa úplne rozpustil. 
 • Overte vyhovujúce teplotu pripravenej výživy. 
 • Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu pri izbovej teplote. 
 • Zloženie: LAKTÓZA (z MLIEKA), rastlinné oleje (slnečnicový s vyšším podielom kyseliny olejovej, repkový nízkoerukový, slnečnicový), zemiakový škrob, enzymaticky hydrolyzované bielkoviny MLIEČNEJ SRVÁTKY, minerálne látky (draselné soli kyseliny ortofosforečnej, vápenaté soli kyseliny citrónovej, chlorid horečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran mangánatý, jodid draselný, selénan sodný), cholín dvojvínan, olej z Mortierella Alpina, olej z mikrorias Schizochytrium sp., L-arginín, vitamíny (L-askorban sodný, DL-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, retinylacetát, tiamínmononitrát, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyselina listová, fylochinón, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín), L-histidín, L-fenylalanín, taurín, baktérie mliečneho kvasenia (Limosilactobacillus reuteri DSM 17938***; 8,9 × 107 KTJ/100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti), inozitol, nukleotidy (sodné soli kyseliny uridín-5’-fosforečnej, kyselina cytidín-5’-monofosforečná, kyselina adenozín-5’-fosforečná, sodné soli kyseliny guanozín-5’-fosforečnej), L-karnitín. ***Licencia BioGaia ABUpozornenie: Pripravujte vždy len 1 dávku a ihneď kŕmte. Neuschovávajte nedojedené porcie. Dodržujte presne návod na prípravu, inak ohrozíte zdravie dojčaťa. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia

  DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE MAMIČKU

  Dojčenie je najlepší spôsob výživy bábätka, pretože materské mlieko zaisťuje ideálne vyváženú stravu, poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a je tiež zdrojom ďalších výhod pre matku i dieťa.

  Doporučujeme, aby rozhodnutie o spôsobe dojčenia dieťaťa bolo konzultované s lekárom alebo pôrodnou asistentkou. Doporučenie špecialistu pomáha tiež s prípravou na dojčenie a udržaním laktácie.

  Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, kedy sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov nie je dojčenie možné. Pamätajte si, že rozhodnutie prestať dojčiť alebo zaviesť čiastočné dokrmovanie fľaškou obmedzí množstvo vytváraného mlieka. Pokiaľ sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete prestať dojčiť, pamätajte, že toto rozhodnutie ide iba ťažko zmeniť. Je potrebné vziať do úvahy sociálne dôsledky používania náhradného dojčenského mlieka a v neposlednej rade i finančnú záťaž spojenú s jeho používaním. Náhradné kojenecké mlieko je nutné vždy pripravovať, používať a uskladňovať podľa návodu na etikete, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia dieťaťa.
  © 2024 Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts