Vitamíny a minerály > Doplnky výživy > Vitamínové balíčky


Proenzi Intensive PROMO

Proenzi Intensive PROMO

Vitamín c prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív. Spôsob použitia dospelí 2 tablety 1x denne alebo 1 tabletu 2x denne. Deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Tablety je..



VITAR EKO Friendly BOX

VITAR EKO Friendly BOX

Výživový doplnok. Box obsahuje výrobky: vitar kolagen forte + extrakt z boswellia serrata cps 1x60 ks, vitar vitamín c 500 mg + rakytník cps s postupným uvoľňovaním 1x60 ks, vitar horčík aquamin mg + vitamín b6 cps 1x60 ks. Spôsob použitiakolagén forte + extrakt..



OCUVITE Lutein Premium

OCUVITE Lutein Premium

Výživový doplnok. Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku. Vitamín c, vitamín e, zinok a selén prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Spôsob použitiaodporúčaná denná dávka je 1 tableta denne, ktorá sa užíva s jedlom a zapíja sa tekutinou...



GELACTIV 3-Collagen Forte Darčeková edícia

GELACTIV 3-Collagen Forte Darčeková edícia

Výživový doplnok je kombináciou 3 rôznych typov kolagénov, 3-collagen je tvorený extra čistými kolagénmi typu i, ii a ix s garanciou najvyššej kvality h-pure. Obsahuje komplex 3-collagen - kombináciu kolagénov i, ii a ix, kolagény sú hlavnou zložkou..



GS Eladen PREMIUM darček 2020

GS Eladen PREMIUM darček 2020

Výživový doplnok obsahuje kombináciu metionínu, biotínu a ďalších vitamínov a minerálov - strong methionin formula a za studena lisovaný olej z požltu farbiarskeho. Spôsob použitiaodporúčané dávkovanie 1 kapsula 1x denne, minimálne po dobu 3 mesiacov...



Jamieson Omega-3 Select Mini

Jamieson Omega-3 Select Mini

Dha prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. Epa a dha podporujú optimálnu činnosť srdca. (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg epa a dha.) každá kapsula obsahuje: rybí olej (zo sardel; môže obsahovať olej zo sardiniek a makrel)..



GS MegaLecitín 1325 darček 2020

GS MegaLecitín 1325 darček 2020

Výživový doplnok s obsahom 1325 mg sójového lecitínu v 1 kapsule. Obsahuje zvýšenú dávku 1325 mg lecitínu, vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje, vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. Výrobok je bez cukru,..



GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM darček 2020

GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM darček 2020

Výživový doplnok gs vápnik, horčík, zinok premium obsahuje zosilnené množstvo minerálov obohatené o vitamíny d3, b6, k1 a biotín. Komplex minerálov a vitamínov, ktoré sú dôležité pre ľudské zdravie, zdravé kosti, vlasy a nechty. Vápnik, horčík, zinok,..



MedPharma BORÁK LEKÁRSKY 205 mg  PUPALKA

MedPharma BORÁK LEKÁRSKY 205 mg PUPALKA

Spôsob použitia: prípravok sa obvykle používa v dávke 2 kapsuly denne. Kapsuly je vhodné prehltnúť celé a zapiť potrebným množstvom vody. Upozornenie: nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy...


Kategória vitaminy a mineraly > doplnky vyzivy > vitaminove balicky obsahuje 9 produktov z overených internetových obchodov.


© 2022 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts