Pre domácnosť > Pranie


TIERRA VERDE Prací gél šport (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél šport (kanister 5 l)

Základom tohto pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov. Tento prací gél sme vyvinuli na najšetrnejšie pranie športového textilu, najmä bielizne z dutých vlákien a mikrovlákien. Plne zachová funkčnosť všetkých špeciálnych materiálov používaných na..TIERRA VERDE Prací prášok na farebnú bielizeň (pap. vrece 5 kg)

TIERRA VERDE Prací prášok na farebnú bielizeň (pap. vrece 5 kg)

Prací prášok na farebnú bielizeň sme vyvinuli tak, aby obsahoval ingrediencie maximálne šetrné voči našej pokožke aj životnému prostrediu. Jeho účinnosť podporuje prášok z mydlových orechov, ktoré príroda vybavila rastlinným saponátom (saponín), a..TIERRA VERDE Prací gél vavrín – 2022 (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél vavrín – 2022 (kanister 5 l)

Obľúbený prací gél s levanduľovou silicou vďaka novému inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom..TIERRA VERDE Prací gél vlna (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél vlna (kanister 5 l)

Základom nášho pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov, získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Vďaka prídavku lanolínu udržuje vlákna vlny pružné aj pri opakovanom praní. Lanolín je látka, ktorá sa prirodzene stará o srsť oviec a..TIERRA VERDE Plákadlo bielizne (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Plákadlo bielizne (kanister 5 l)

Plákadlo svojou kyslou reakciou neutralizuje zásaditý prací roztok, čo je dôležité najmä pre ľudí s citlivou pokožkou, ekzematikov, alergikov a malé deti, ktorých koža je pre chemické látky oveľa prístupnejšia než pokožka dospelých. Prirodzené ph povrchu..TIERRA VERDE Aviváž (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Aviváž (kanister 5 l)

Aviváž funguje podobne ako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tým, že ho obalí. Bielizeň zo syntetických materiálov zbaví statického náboja, prevonia ho a na dotyk zjemní. Tieto pozitívne efekty sú ale vykúpené tým, že je pokožka v kontakte s účinnou..TIERRA VERDE Prací gél pomaranč – 2022 (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél pomaranč – 2022 (kanister 5 l)

Obľúbený prací gél s levanduľovou silicou vďaka novému inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom..TIERRA VERDE Plákadlo bielizne s BIO levanduľovou silicou (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Plákadlo bielizne s BIO levanduľovou silicou (kanister 5 l)

Plákadlo svojou kyslou reakciou neutralizuje zásaditý prací roztok, čo je dôležité najmä pre ľudí s citlivou pokožkou, ekzematikov, alergikov a malé deti, ktorých koža je pre chemické látky oveľa prístupnejšia než pokožka dospelých. Prirodzené ph povrchu..Ariel Gel 3.30l  60PD Sensitive skin

Ariel Gel 3.30l 60PD Sensitive skin

Vďaka svojmu jemnému a šetrnému zloženiu je tekutý prací prostriedok ariel sensitive skin ideálnym riešením na hĺbkové pranie oblečenia vašej rodiny, ak máte citlivú pokožku.dermatologicky testované zloženie schválené ecarf obsahuje 0 % farbív a parfum bol..Ariel Prasok 3.9Kg  60Pd Color

Ariel Prasok 3.9Kg 60Pd Color

Ariel color prášok na pranie vďaka technológii proti zvyškom poskytuje brilantné čistenie od arielu v chladnejších cykloch a zároveň zachováva žiarivé farby. Inovatívne zloženie aquapuder sa pri kontakte s vodou rýchlo rozpustí, okamžite sa aktivuje a..


Kategória pre domacnost > pranie obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts