Pre domácnosť > Pranie > Mydlá na pranie


TIERRA VERDE Umývanie v kocke (krabička 165 g)

TIERRA VERDE Umývanie v kocke (krabička 165 g)

Inovatívny produkt umývanie v kocke na použitie v celej domácnosti. Účinne čistí bežne zašpinený riad, šetrne umýva povrchy (nerez, keramika, lamino, drevo a sklo) a perie jemnú bielizeň. Pri práci s ním vás bude sprevádzať svieža citrusová vôňa bio..Frosch

Frosch

Frosch čistiaci sprej na škvrny „žlčové mydlo“ je silný odstraňovač škvŕn a zosilňovač pracej sily pre rýchlu a dôkladnú prípravu bielizne na pranie. Účinné zloženie na rastlinnej báze pôsobí podobne ako žlčové mydlo a odstraňuje rôzne druhy..TIERRA VERDE Žlčové mydlo (420 g)

TIERRA VERDE Žlčové mydlo (420 g)

Na čo sa používa veľmi účinné v odstraňovaní škvŕn a nečistôt (mastnota, krv, atrament, mazivo, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťavy, hlina, pot na golieroch a manžetách košieľ a pod.). Skvelé na odstránenie škvŕn z prateľných..TIERRA VERDE Olivové mydlo citrón (200 g)

TIERRA VERDE Olivové mydlo citrón (200 g)

Mydlo vyrobené zo 100% olivového oleja s prídavkom citrónového extraktu. Citrónový extrakt má bieliaci účinok a pomáha odstraňovať škvrny. Na čo sa používa olivové mydlo si poradí s bežnými organickými škvrnami (mastnota z jedla, mastnota z pokožky na..Tierra Verde Zlcove Mydlo 140g

Tierra Verde Zlcove Mydlo 140g

Čo je to a ako to funguje pracie mydlo s prídavkom hovädzej žlče, ktorá obsahuje rôzne druhy enzýmov rozkladajúcich tuky a bielkoviny. Na čo sa používa veľmi účinné v odstraňovaní škvŕn a nečistôt (mastnota, krv, atrament, mazivo, tráva, červené víno,..


Kategória pre domacnost > pranie > mydla na pranie obsahuje 5 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts