Matka a dieťa > Starostlivosť o dieťa > Autosedačky > Autosedačky 0 - 36 kg


CHICCO Autosedačka Unico Plus AIR isofix Black (0-36 kg)

CHICCO Autosedačka Unico Plus AIR isofix Black (0-36 kg)

Ponúka dokonalú kombináciu bezpečnosti, pohodlia a komfortu. Autosedačka sa inštaluje do auta pomocou isofixových konektorov a 3bodového bezpečnostného pásu pre všetky vekové kategórie, a tým zabezpečuje maximum stability a bezpečia. Unico plus má..KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Black 0-36 kg

KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Black 0-36 kg

Má vyhradené bezpečnostné systémy a poskytuje možnosť jazdy čelom proti smeru jazdy až do 18 kg. A čo je najdôležitejšie, bol mnohokrát podrobený prísnym testom. Pevnosť jej konštrukcia je potvrdená certifikátom európskej schvaľovacej jednotky. Okrem toho..CHICCO Autosedačka Unico Plus isofix Black (0-36 kg)

CHICCO Autosedačka Unico Plus isofix Black (0-36 kg)

Ponúka dokonalú kombináciu bezpečnosti, pohodlia a komfortu. Autosedačka sa inštaluje do auta pomocou isofixových konektorov a 3bodového bezpečnostného pásu pre všetky vekové kategórie, a tým zabezpečuje maximum stability a bezpečia. Unico plus má..CHICCO Autosedačka Unico Plus isofix India Ink (0-36 kg)

CHICCO Autosedačka Unico Plus isofix India Ink (0-36 kg)

Ponúka dokonalú kombináciu bezpečnosti, pohodlia a komfortu. Autosedačka sa inštaluje do auta pomocou isofixových konektorov a 3bodového bezpečnostného pásu pre všetky vekové kategórie, a tým zabezpečuje maximum stability a bezpečia. Unico plus má..CHICCO Autosedačka Unico Plus isofix Ombra (0-36 kg)

CHICCO Autosedačka Unico Plus isofix Ombra (0-36 kg)

Ponúka dokonalú kombináciu bezpečnosti, pohodlia a komfortu. Autosedačka sa inštaluje do auta pomocou isofixových konektorov a 3bodového bezpečnostného pásu pre všetky vekové kategórie, a tým zabezpečuje maximum stability a bezpečia. Unico plus má..KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Red 0-36 kg

KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Red 0-36 kg

Má vyhradené bezpečnostné systémy a poskytuje možnosť jazdy čelom proti smeru jazdy až do 18 kg. A čo je najdôležitejšie, bol mnohokrát podrobený prísnym testom. Pevnosť jej konštrukcia je potvrdená certifikátom európskej schvaľovacej jednotky. Okrem toho..KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Grey 0-36 kg

KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Grey 0-36 kg

Má vyhradené bezpečnostné systémy a poskytuje možnosť jazdy čelom proti smeru jazdy až do 18 kg. A čo je najdôležitejšie, bol mnohokrát podrobený prísnym testom. Pevnosť jej konštrukcia je potvrdená certifikátom európskej schvaľovacej jednotky. Okrem toho..


Kategória matka a dieta > starostlivost o dieta > autosedacky > autosedacky 0 - 36 kg obsahuje 7 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts