Kozmetika > Pleť > Pomôcky na ošetrenie a masáž pleti > Masážne valčeky na pleť


Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha, jadeit

Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha, jadeit

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Masážny valček na tvár: masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a..Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (biely jadeit)

Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (biely jadeit)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Masážny valček na tvár: masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a..Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1

Palsar7 Mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Palsar7 mikroihličkový valček na ošetrenie tváre a tela 4v1 je dermatologické zariadenie, ktoré pomáha odlupovať starú pokožku a zvyšovať tvorbu kolagénu...Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (jadeit)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (jadeit)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Palsar7 masážny valček na tvár masážny valček (face-roller) je vyrobený z jadeitu, posvätného kameňa z ďalekého východu, ktorý predlžuje život a zaručuje..TOUCHBeauty 1718 Masážna a čistiaca kefka na pleť

TOUCHBeauty 1718 Masážna a čistiaca kefka na pleť

Multifunkčný masážny prístroj touchbeauty 1718 vďaka použitiu sonických vibrácií skvele čistí a masíruje pleť. Podporuje prekrvenie pokožky a zmierňuje bolesti hlavy. Možno ho tiež použiť pre masáž krku, dolnej a hornej časti chrbta a ramenách. Plynulé..Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (ruženín)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (ruženín)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Masážny valček (face-roller) je vyrobený z ruženínu. Ten býva spájaný s nehou, krásou a (seba) láskou - je tak ideálnym pomocníkom v každodennej..Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (zelený xiuyan jadeit)

Palsar7 Masážny valček a doštička Guasha (zelený xiuyan jadeit)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! 1 - masážny valček na tvár masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži..TOUCHBeauty 1613A Masážny valček na tvár zlatý

TOUCHBeauty 1613A Masážny valček na tvár zlatý

Masážny strojček touchbeauty 1613a používa dva masážne valčeky, ktoré sú orientované do tvaru písmena v. Strojček bol vyvinutý pre masáž tváre, skvele však masíruje i ďalšie časti tela. Unikátny ergonomický dizajn je zárukou pohodlného používania...Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (biely jadeit)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (biely jadeit)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Palsar7 masážny valček na tvár masážny valček (face-roller) je vyrobený z bieleho jadeitu. Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej..Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (obsidian)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (obsidian)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Palsar7 masážny valček na tvár masážny valček (face-roller) je vyrobený z minerálu obsidian. Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej..


Kategória kozmetika > plet > pomocky na osetrenie a masaz pleti > masazne valceky na plet obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts