Kozmetika > Pleť > Pomôcky na ošetrenie a masáž pleti > LED masky


Palsar7 Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk (biela)

Palsar7 Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk (biela)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Terapia fotónovým svetlom prečo chodiť na drahé chemické peelingy a čistenie pleti, laserové úpravy a výplne vrások kyselinou hyalurónovou, keď môžete pleť..Palsar7 Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk (zlatá)

Palsar7 Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk (zlatá)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Terapia fotónovým svetlom prečo chodiť na drahé chemické peelingy a čistenie pleti, laserové úpravy a výplne vrások kyselinou hyalurónovou, keď môžete pleť..Palsar7 Ošetrujúca LED maska na tvár (biela)

Palsar7 Ošetrujúca LED maska na tvár (biela)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Palsar7 ošetrujúca led maska terapia fotónovým svetlom prečo chodiť na drahé chemické peelingy a čistenie pleti, laserové úpravy a výplne vrások kyselinou..Palsar7 Ošetrujúca LED maska na tvár (zlatá)

Palsar7 Ošetrujúca LED maska na tvár (zlatá)

Produkty palsar7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Palsar7 ošetrujúca led maska terapia fotónovým svetlom prečo chodiť na drahé chemické peelingy a čistenie pleti, laserové úpravy a výplne vrások kyselinou..


Kategória kozmetika > plet > pomocky na osetrenie a masaz pleti > led masky obsahuje 4 produkty.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts