Akcie Marec > Domácnosť > Tierra Verde -20 %


TIERRA VERDE Prací gél citlivá pokožka (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél citlivá pokožka (kanister 5 l)

Ento prací gél obsahuje zvýšený podiel extraktu z mydlových orechov. Po novom sme pridali prírodné tenzidy, ktoré si výborne poradia s nečistotami. Výsledkom je krásne čistá bielizeň bez dráždivých chemických látok. Koncentrovaná podoba gélu je navyše..Tierra Verde Vrecko Na Uchovanie Zeleniny Sada

Tierra Verde Vrecko Na Uchovanie Zeleniny Sada

Tiež vás mrzí, keď sa vám nakúpená zelenina pokazí skôr, než si na nej stihnete pochutnať? Keď ju potom musíte zbytočne vyhodiť? Udržať zeleninu dlhšie čerstvú aj bez pivnice vám pomôže vrecko z bambusového froté. Toto vrecko je vlastne „vreckovou..TIERRA VERDE Prací gél levanduľa – 2022 (kanister 5 l)

TIERRA VERDE Prací gél levanduľa – 2022 (kanister 5 l)

Obľúbený prací gél s levanduľovou silicou vďaka novému inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom..TIERRA VERDE Vrecko na uchovanie zeleniny – velké (47,5×47,5 cm)

TIERRA VERDE Vrecko na uchovanie zeleniny – velké (47,5×47,5 cm)

Tiež vás mrzí, keď sa vám nakúpená zelenina pokazí skôr, než si na nej stihnete pochutnať? Keď ju potom musíte zbytočne vyhodiť? Udržať zeleninu dlhšie čerstvú aj bez pivnice vám pomôže vrecko z bambusového froté. Toto vrecko je vlastne „vreckovou..TIERRA VERDE Voskovaný obrúsok XL (45 x 45 cm) – 1 ks

TIERRA VERDE Voskovaný obrúsok XL (45 x 45 cm) – 1 ks

Čo je to a ako to funguje voskované obrúsky z 100% bavlny sú úžasné hneď z niekoľkých dôvodov: nezaťažujú prírodu ako iné druhy obalov (igelitové vrecká, potravinové fólie, alobal). Môžete ich používať znovu a znovu, vydržia rok i dlhšie. Sú..TIERRA VERDE Recy taška mačkopes – veľká (40 × 50 × 10 cm)

TIERRA VERDE Recy taška mačkopes – veľká (40 × 50 × 10 cm)

Každá taška z kolekcie born againje originál, ktorý ušili šikovné české ručičky. Pretože rozmery recyklovaného materiálu nie vždy dovolia presne dodržať strih, môžu sea udané rozmery 40 x 50 x 10 cm mierne líšiť. Tašky sú veľmi pevné a odolné,..Tierra Verde Vrecko Na Zeleninu Male 38×38cm

Tierra Verde Vrecko Na Zeleninu Male 38×38cm

Tiež vás mrzí, keď sa vám nakúpená zelenina pokazí skôr, než si na nej stihnete pochutnať? Keď ju potom musíte zbytočne vyhodiť? Udržať zeleninu dlhšie čerstvú aj bez pivnice vám pomôže vrecko z bambusového froté. Toto vrecko je vlastne „vreckovou..TIERRA VERDE Recy taška mačkopes – malá (30 × 35 × 10 cm)

TIERRA VERDE Recy taška mačkopes – malá (30 × 35 × 10 cm)

Každá taška z kolekcie born againje originál, ktorý ušili šikovné české ručičky. Pretože rozmery recyklovaného materiálu nie vždy dovolia presne dodržať strih, môžu sea udané rozmery (30 × 35 × 10 cm) mierne líšiť. Tašky sú veľmi pevné a odolné,..TIERRA VERDE Osviežovač vzduchu – BIO Eukalyptus (fľaša 500 ml)

TIERRA VERDE Osviežovač vzduchu – BIO Eukalyptus (fľaša 500 ml)

Výrazná a zároveň príjemne bylinná vôňa eukalyptu pôsobí blahodarne najmä na dýchacie cesty. Použiť ju ale môžete kedykoľvek potrebujete povzbudiť, dodať optimizmus alebo podporiť sústredenie. Naše osviežovače vzduchu na báze éterických olejov a liehu..TIERRA VERDE Osviežovač vzduchu – BIO Levanduľa (fľaša 500 ml)

TIERRA VERDE Osviežovač vzduchu – BIO Levanduľa (fľaša 500 ml)

Levanduľa navodzuje pocit relaxácie, je skvelá na odstránenie vnútorného napätia. Môžete si ju vziať na pomoc pre príjemné zaspávanie. Hodí sa na prevoňanie domova, kancelárie aj verejného priestoru. Vie tiež prekryť pachy, využijete ju napríklad na wc...


Kategória akcie marec > domacnost > tierra verde -20 % obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts