Akcie Február > Kozmetika > Eucerin 2 1 zadarmo


Eucerin HYALURON 3xEFFECT Nočný Hydratačný Booster

Eucerin HYALURON 3xEFFECT Nočný Hydratačný Booster

Osahuje vysokomolekulárnu aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú + glycerín + provitamín b5 + vitamín e. Intenzívne hydratuje počas noci a výrazne zvyšuje hydratáciu v pleti až na 72 hodín. Pomáha regenerovať a posilňovať pleť počas noci. Znižuje..



Eucerin UreaRepair PLUS Sprchová pena

Eucerin UreaRepair PLUS Sprchová pena

Sprchová pena. Určená na suchú a drsnú pokožku. Jemná parfumácia a zložky ako napr. Urea a kyselina mliečna pokožku hydratujú a chránie pred jej ďalším vysušovaním. Spôsob použitiananesie sa do dlaní a jemne sa aplikujte na navlhčenú pokožku. Dôkladne..



Eucerin pH5 Sprchová emulzia

Eucerin pH5 Sprchová emulzia

Sprchová emulzia vhodná pre suchú, citlivú pokožku. Zloženie s optimálnou hodnotou ph udržuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky a zachováva jej odolnosť. Bez alkalických mydlových zložiek, jemne pení. Chráni pokožku pred vysušovaním aj pri častom..



Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky

Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky

Umývacia emulzia na ruky, na citlivú, suchú pokožku. Jemne pení, bez alkalických mydlových zložiek. Šetrne čistí pokožku. Chráni pokožku rúk pred vysušovaním aj pri častom umývaní. Zloženie s optimálnou hodnotou ph udržuje prirodzené obranné mechanizmy..


Kategória akcie februar > kozmetika > eucerin 2 1 zadarmo obsahuje 4 produkty.


© 2023 Prírodné Bio produkty, prírodná kozmetika, doplnky výživy, bioshop: Contacts